Apie įmonę

MB “SMARUNA” savo veiklą pradėjo 2008-aisiais metais. Mes specializuojamės dirbtinio akmens, plytų ir architektūrinių detalių gamyboje; savo gamybos produkcija atliekame namų cokolių, fasadų, vidaus sienų apdailos, dekoro darbus, statome įvairios paskirties tvoras, atramines sieneles, vandens krioklius, uolas…

Jei pasirinksite mūsų siūlomą produkciją savo namų aplinkai paįvairinti, mums bus labai malonu su Jumis pabendrauti ir apsvarstyti įvairius lanksčius variantus Jums rūpima tema.

Mūsų įmonėje dirba specialistas keletą metų Jungtinėse Valstijose studijavęs pastatų apdailos šia medžiaga technologijas, taip pat kitus įvairių paviršių: sienų, lūbų, grindų apdailos ir dekoro būdus. Tai gana stipri ir patvari medžiaga, naudojama taip pat ir vandens telkinių, baseinų, dirbtinių krioklių apdailai, ištisos dirbtinės uolos gaminamos panašiu būdu.

 

Mes matome du pagrindinius pranašumus pasirenkant dirbtinį akmenį vietoje natūralaus.

Visų pirma, dirbtinis akmuo yra lengvesnis todėl tinka apdailai tų paviršių, kur natūralus akmuo yra per sunkus (pvz., ant išorinių sienų putų polisterolio termoizoliacinio sluoksnio).

Kitas pranašumas slypi tame, kad dirbtinis akmuo yra pigesnis.

Mūsų dirbtinio akmens gamybai naudojama įranga ir technologijos užsirekomendavo tik iš geriausios pusės per pastaruosius 40 metų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Naudojamos technologijos leidžia tiksliai atkartoti gamtinio akmens formą ir spalvą, priduodant jam naujas kokybes, tokias kaip:

Plačios instaliacijos galimybės – dirbtinio akmens gamyboje naudojant šiuolaikines tvirtas, šalčiui atsparias, lengvintas ir ilgaamžes medžiagas, mūsų akmenį galima dengti ne tik ant standartinių (betoninių, plytinių ir t.t.) paviršių, bet ir ant lengvintų konstrukcijų, pastatų išorės apšiltinimo medžiagų (polistirolis, mineralinė vata);

Ypatingai dailus – kruopščiai atrenkant, įspūdingą pagal savo faktūrą ir formą, gamtinį akmenį, kuris bus naudojamas dirbtinio akmens liejimo formų gamybai, leis Jums sukurti unikalų vaizdą Jūsų namui ar kitam dizaino objektui. Iš gamtos mes imame geriausius pavyzdžius.

Tik Jums – platus ir turtingas dirbtinio akmens spalvinės gamos pasirinkimas, leis Jums atrasti tą vienintelę Jūsų svajonių spalvą Jūsų projektui. Išskirtinio dizaino projektams mes padėsime parinkti Jums pageidaujamą atspalvį kuris atitiktų Jūsų poreikius.

Gaminant akmenį apdailai mes stengiamės suteikti jam natūralaus akmens spalvas bei formas. Praktiškai neįmanoma rasti sienoje dviejų vienodų akmenų. Užsakovui pasirinkus norimo atspalvio akmenį visuomet įmanoma pakeisti ar suintensyvinti atskirus akmens tonus pagal individualius pageidavimus.

Baigus akmens montavimo darbus, jis padengiamas apsaugine plėvele, kuri suteikia galimybę akmenį plauti, valyti, šveisti, jo nepažeidžiant ir nesutepant. Pavyzdžiui, fasado sienas patogu kartais nuplauti aukšto spaudimo plovimo vandeniu aparatu.

Ir dar… Baigę darbus mes suteikiame 10 metų garantiją. Taigi, mes manome, kad pajėgsime pateikti pasiūlymus, įtiksiančius Jūsų išskirtiniam skoniui.

Tel: 8-683-88766

Share This